Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) sıralama ve taban puanları 2024

2024 Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) bölümü yalnızca Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) bölümü yalnızca Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) Netleri

Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Aktüerya Bilimleri (Yüksekokul) Bölümü Hakkında

Haberler

X