Biyoenformatik ve Genetik sıralama ve taban puanları 2024

2024 Biyoenformatik ve Genetik taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Biyoenformatik ve Genetik Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Biyoenformatik ve Genetik taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Biyoenformatik ve Genetik için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Biyoenformatik ve Genetik olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Biyoenformatik ve Genetik bölümü yalnızca Biyoenformatik ve Genetik'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Biyoenformatik ve Genetik bölümü yalnızca Biyoenformatik ve Genetik'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Biyoenformatik ve Genetik Netleri

Biyoenformatik ve Genetik lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Biyoenformatik ve Genetik olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Biyoenformatik ve Genetik Bölümü Hakkında

Haberler

X