Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) sıralama ve taban puanları 2024

2024 Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) bölümü yalnızca Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) bölümü yalnızca Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) Netleri

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi (Yüksekokul) Bölümü Hakkında

Haberler

X