İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) sıralama ve taban puanları 2024

2024 İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) bölümü yalnızca İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) bölümü yalnızca İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) Netleri

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

İnsan Kaynakları Yönetimi (Yüksekokul) Bölümü Hakkında

Haberler

X