Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) sıralama ve taban puanları 2024

2024 Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) bölümü yalnızca Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) bölümü yalnızca Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) Netleri

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı (Yüksekokul) Bölümü Hakkında

Haberler

X