Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) sıralama ve taban puanları 2024

2024 Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) bölümü yalnızca Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.)'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) bölümü yalnızca Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.)'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) Netleri

Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Moda Tasarımı (Fakülte) (M.T.O.K.) Bölümü Hakkında

Haberler

X