Rekreasyon (Yüksekokul) sıralama ve taban puanları 2024

2024 Rekreasyon (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Rekreasyon (Yüksekokul) Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Rekreasyon (Yüksekokul) taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Rekreasyon (Yüksekokul) için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Rekreasyon (Yüksekokul) olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Rekreasyon (Yüksekokul) bölümü yalnızca Rekreasyon (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Rekreasyon (Yüksekokul) bölümü yalnızca Rekreasyon (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Rekreasyon (Yüksekokul) Netleri

Rekreasyon (Yüksekokul) lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Rekreasyon (Yüksekokul) olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Rekreasyon (Yüksekokul) Bölümü Hakkında

Haberler

X