Sermaye Piyasası (Yüksekokul) sıralama ve taban puanları 2024

2024 Sermaye Piyasası (Yüksekokul) taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Sermaye Piyasası (Yüksekokul) Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Sermaye Piyasası (Yüksekokul) taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Sermaye Piyasası (Yüksekokul) için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Sermaye Piyasası (Yüksekokul) olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Sermaye Piyasası (Yüksekokul) bölümü yalnızca Sermaye Piyasası (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Sermaye Piyasası (Yüksekokul) bölümü yalnızca Sermaye Piyasası (Yüksekokul)'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Sermaye Piyasası (Yüksekokul) Netleri

Sermaye Piyasası (Yüksekokul) lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Sermaye Piyasası (Yüksekokul) olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Sermaye Piyasası (Yüksekokul) Bölümü Hakkında

Haberler

X