Uluslararası Ekonomik İlişkiler sıralama ve taban puanları 2024

2024 Uluslararası Ekonomik İlişkiler taban puanları ve başarı sıralamalarını inceleyin; yüzlerce üniversite arasından en doğru tercihi yapın. Son 4 yılın YÖK Atlas tercih verileri kullanılmıştır.

Bu Bölümü Paylaş!

Uluslararası Ekonomik İlişkiler Taban Puanları

Aşağıdaki tabloda listelenen Uluslararası Ekonomik İlişkiler taban puanları 2023, 2022, 2021 ve 2020 yıllarına ait ÖSYM tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göreen düşük puanı almış adayların üniversite yerleştirme puanlarıdır.

Uluslararası Ekonomik İlişkiler için kaç net gerekir üniversiteden üniversiteye değişiklik göstermektedir. Uluslararası Ekonomik İlişkiler olan tüm üniversitelerin ortalama netlerini yukarıdaki listeden görebilirsiniz.

Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümü yalnızca Uluslararası Ekonomik İlişkiler'nde var ve bu üniversite en düşük puan ile öğrenci almıştır.

Uluslararası Ekonomik İlişkiler bölümü yalnızca Uluslararası Ekonomik İlişkiler'nde var ve bu üniversite en düşük başarısı sırası ile öğrenci almıştır.

Üniversite Şehir Kontenjan Taban Puanı Sıralama

Uluslararası Ekonomik İlişkiler Netleri

Uluslararası Ekonomik İlişkiler lisans programını kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler YÖK Atlas sisteminden çekilmiştir ve veriler günceldir. Uluslararası Ekonomik İlişkiler olan üniversiteleri kazanabilmek için yapmanız gereken ortalama netler aşağıda verilmiştir.

Bölüm TYT Türkçe TYT Sosyal TYT Mat TYT Fen AYT Mat AYT Fizik AYT Kimya AYT Biyoloji YDT Yabancı Dil

Uluslararası Ekonomik İlişkiler Bölümü Hakkında

Haberler

X